Robokan 2016 Robot Yarışması

0 603

2012 yılında Üniversitenin mühendislik öğrencileri tarafından kurulan, Okan Üniversitesi Mekatronik Kulübü, tarafından ilk kez düzenlenecek olan Robokan Robot Yarışması 26-27 Mart 2016 tarihinde Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsünde gerçekleşecektir. Türkiye’nin dört bir yanından öğrencilerin ve ekiplerin katılabileceği bir robot yarışmasıdır. Robokan 2016, robotik alanda çalışma yapan öğrencileri bir araya getirmeyi hedefleyen, düzenlenecek yarışmalar ve seminerler ile robotik dünyasındaki gelişmeleri sorgulamayı planlayan bir etkinliktir.

Etkinlik 2 gün sürecek ve Sumo, Mini Sumo ve Çizgi İzleyen olmak üzere 3 ayrı kategoride kayıt yaptırmış robotlar kendi aralarında kıran kırana rekabet edecektir. Yarışmaya katılmak için kulübün resmi sayfasından Robot Kayıt bölümünden ön kayıt yapılması gerekmektedir. Yarışma kuralları ve detaylı bilgiler için Kulübün web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

web site : www.okanmekatronik.com

facebook : https://www.facebook.com/omekatronik

twitter : https://twitter.com/OkanMekatronik

instagram : https://www.instagram.com/omkokanmekatronik/

Bunlar da İlgini Çekebilir
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.