3. Ulusal Saf-Run Robot Yarışması Başlıyor!

0 686

Karabük Üniversitesi PROTAS Kulübü  tarafından bu yıl 3. Düzenlecek olan  “Ulusal Saf-Run Robot Yarışması”  Türkiye’nin dört bir yanındaki robotik alanda ilgisi olan herkesi kıyasıya bir mücadele için bir araya getiriyor.

 

Saf-Run Ulusal Robot Yarışması  Kategorileri; 

  1. Çizgi Çizleyen
  2. Mini Sumo
  3. Yangın Söndüren
  4. Serbest Kategori

Serbest kategori ile katılımcılara tezlerini değerlendirme imkanı sağlarken bir çok farklı projeyi de sergileme fırsatı sunacaktır.

 

Serbest kategori de sektöründe önde gelen  jüri üyeleri ile değerlendirme yapılacaktır. Serbest kategoriye katılacak yarışmacılar, internet üzerinden projelerini kaydetmeleri ve proje hakkında ayrıntılı raporlarını da Serbest Kategori konu başlığı altında protas.karabuk@gmail.com adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir. Raporlar en geç 15.04.2016 tarihine kadar gönderilmelidir. Raporlar jüri üyeleri tarafından ön değerlendirmeye alınacaktır. Raporlarını belirtilen sürede göndermemiş ve ön değerlendirmeyi geçememiş olan yarışmacılar kategoriye kesinlikle alınmayacaktır.

Türkiye’nin en büyük para ödüllü yarışmasında ödüler ise şu şekilde olacaktır. Ödüllerin yanında bir çok sürpriz hediyeler de verilecektir.

  • 1.lik ödülü 2000TL
  • 2.lik ödülü 1000TL
  • 3.lük ödülü 750TL

 

Üstelik yarışmacılara konaklama imkanı da sunulan yarışmada Safranbolu gezisini de unutmamış organizasyon ekibi.

Robotların çılgın rekabetine bende hazırım diyorsan online kaydınızı www.safrun.org adresinden yapabilirsiniz. Soru ve önerileriniz için protas.karabuk@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Yarışmanın güncel bilgilerinden haberdar olmak için facebook üzerinden Karabük Üniversitesi Saf-Run Ulusal Robot Yarışması yazarak takipte kalabilirsiniz.

 

Bunlar da İlgini Çekebilir
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.